ONVIF پیشگام اصلی استاندارد سازی جهانی برای محصولات امنیتی فیزیکی مبتنی بر IP در نمایشگاه IFSEC در لندن ۱۹ الی ۲۱ ژوئن ۲۰۱۸ سالگرد ۱۰ سالگی خود را جشن خواهد گرفت.

نمایشگاه ها یک فرصت عالی برای جمع آوری بازخورد از بازار در کار های ما و ارائه راه حل های تلفیقی ارائه می دهند. بنابراین PER BJORKSDAHI رئیس کمیته رهبری ONVIF گفته است : ما هیجان زده هستیم که دوباره در IFSEC باشیم. همانطور که ۱۰ سالگیمان را جشن میگیریم این بازخورد ها برای شکل دهی ما در اینده مفید خواهد بود و ما می توانیم به ارائه خدمات به کاربران نهایی و طراحان سیستم ادامه دهیم.در انجا شرکت کنندگان تشویق به توقف و ریلکس کردن می شوند، دستگاه های تلفن همراه خود را شارژ کنند و موارد آموزشی درباره ONVIF دریافت کنند. علاوه بر فضای نمایشگاهی خود، ONVIF توسط ۵۰ غرفه دیگر نیز به نمایش در خواهد امد.L

ONVIF در سال ۲۰۰۸ بنا نهاده شده که یک انجمن شناخته شده و پیشرو هست. این انجمن قابلیت ردیابی همکاری محصولات مبتنی بر IP را دارد. این سازمان عضویت جهانی از سیستم های دوربین مدار بسته، سیستم مدیریت تصویر و کنترل دسترسی و حدود ۱۰٫۰۰۰ محصول سازگار با مشخصات ثبت شده دارد.

پروفایل S برای جریان ویدئو، پروفایل G برای ذخیره سازی و ضبط، پروفایل C برای کنترل دسترسی، پروفایل Q برای بهبود عملکرد خارج از باکس ، پروفایل A برای پیکره بندی بیشتر کنترل دسترسی و پروفایل T برای نرخ جریان پیشرفته. ONVIF همچنان به کار خود با اعضا برای گسترش فعالیت های خود ادامه می دهد.
منبع:فراگستر الکترونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *